SON DAKİKA

Batman Son Dakika Haberleri – Yeni Batman
Batman Hava Durumu 15 Günlük

Güneydoğu’nun güzide şehri Batman’ın hava durumu yılın belirli dönemlerinde ekstrem durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Batman iklimi Türkiye şartlarına göre kışın çok sertken, yazın da aynı şekilde çok sıcaktır. Uzak Akdeniz İklimi olarak adlandırılan iklime sahip Batman’da yıllık yağış miktarı 800 mm dolaylarındadır.

Batman’da bugüne kadar kış aylarında gerçekleşmiş en soğuk gün 1 Ocak 2007’de kaydedilmiş ve sıcaklık termometresi -24 dereceyi göstermiştir. Yaz aylarında ise en sıcak gün 10 Temmuz 1962’de kaydedilmiş ve termometreler 48.8 dereceye kadar ulaşmıştır. Batman’da bugüne kadar en çok kaydedilmiş kar miktarı ise 32 santimdir. Batman’ın yağışı genellikle yağmurdur ve yağmur genellikle Mart ve Nisan aylarında yağmaktadır.

BATMAN HAVA DURUMU 15 GÜNLÜK

sondurum-show-2 Batman Hava Durumu 15 Günlük

tahmin-show-2 Batman Hava Durumu 15 Günlük

Tablolarda Batman için 15 Günlük Hava Durumu görülmektedir. İlk resimde ise şuanda Batman’da yaşanan hava durumu ve hava durumuna ilişkin Meteoroloji tarafından sağlanan değerler yer almaktadır. Mavi renk ile belirtilen tabloda belirtilen gün için geceleri yaşanacak sıcaklık değeri belirtilmektedir.

batman-hava-durumu Batman Hava Durumu 15 Günlük

batman-hava-durumu-1 Batman Hava Durumu 15 Günlük

batman-hava-durumu2 Batman Hava Durumu 15 Günlük

batman-hava-durumu3 Batman Hava Durumu 15 Günlük

batman-hava-durumu4 Batman Hava Durumu 15 Günlük

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA